12 lutego 2016

YANKEE CANDLE PREZENTUJE: BERRY TRIFLE

Witam

Berry Trifle

Wosk ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o orzeźwiającym zapachu owoców jagodowych zatopionych w delikatnym kremie waniliowym. W otoczeniu zapachów wyłaniających się z kominka potrafię odpocząć, poczuć się lepiej i odgonić troski dnia codziennego. Poznając kolejny barwny krążek mini tartaletki Yankee Candle Berry Trifle czekałam na nowe doznanie czy i tym  razem będę zadowolona z bukietu jaki został wymyślony i przekazany w wosku przez autora.

Bywa, że wybieram woski w ciemno, chcę, aby mnie zaskoczyły. Zdarzają się również przemyślani wybrańcy. W tym przypadku po zaczerpnięciu wiedzy bez zastanowienia zdecydowałam się na ten zapach. Pochodzi on ze świątecznej linii, ale kiedy doświadczyłam z nim kilku wspaniałych godzin uznałam, że jednak można go topić w kominku przez inne pory roku nie koniecznie tylko zimą. 


Pół na pół na samym wstępie wyczuwam w nim winny bukiet jagód złamany słodkim nie koniecznie waniliowym kremem. I żałuję, że po dobrej chwili jagody zwyczajnie się ulatniają, a zostaje jedynie słodka, ale przyjemna woń. Wosk to letnie ciacho, nie koniecznie święta. Jagodowy bukiet jest esencją ciepłych dni, a słodki krem kojarzy się z wieloma kuszącymi wypiekami. 
Wosk dostępny na goodies.pl pozdrawiam - Magda

17 komentarzy:

 1. Mmm Zapach Jagód muszę się na niego skusić!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ten zapach :) Moje grono ulubieńców coraz bardziej się powiększa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. musze w końcu się skusiść na ich woski ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. jagodowe zapachy to nie to co lubię...

  OdpowiedzUsuń
 5. Wachalam go i jest boski x
  http://klaudiaandmylife.blogspot.co.uk/2016/02/my-everyday-makeup.html zapraszam na nowy post ♥ Pozdrawiam , Klaudia xoxo

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapach bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam ten wosk, ale jeszcze nie paliłam. Na sucho bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 8. O tym zapachu nie wiedziałam nawet :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem ciekawa tego zapachu :)

  OdpowiedzUsuń