9 marca 2016

ODKRYJ NOWOŚCI WIOSENNE PARTY LITE

Witam

Nie wiem czy nastanie kiedy taki czas i uda się mi zrezygnować z otaczania się pięknymi zapachami świec, zwłaszcza od Party Lite. Każdy sezon to nowy katalog z propozycjami od których ciężko oderwać wzrok. Wygodą dla klientów jest to, że możemy zapoznać się z ofertą zarówno w sieci na stronie internetowej jak i formie papierowej, którą możemy otrzymać od konsultantki.
Party Lite to nie jedynie pachnące i dekoracyjne świece zdobiące nasze pokoje, spotkać możemy pachnące przedmioty mobilne o których pisałam <TUTAJ>.


W wiosennym czasie jednym z ulubionych rosnących na rabacie kwiatów jest u mnie piwonia. Przypomina mi zapach dzikiej róży?... Co roku ogromny bukiet piwoni biało-różowych dostaję od teściowej na imieniny. Kocham te kwiaty i ten czas kiedy rosną i niesamowicie zdobią ogród. 
Pochodząca z najnowszego katalogu propozycja baryłki w szkle z grupy kwiatowej Escential Jar wabi Nas zapachem piwoni z dodatkiem brzoskwini. Baryłkę umieszczono w kartoniku z szatą graficzną przedstawiającą imitację zapakowanego prezentu do podarowania. Znajdujący się knot w świecy jest bezołowiowy w 100% bawełniany.  Zapach nie jest mocny, ale łagodny i stabilny przez cały czas posiada identyczny rozpraszający się zapach w którym odpływam, czuję się kupiona i odprężona:)
 Na przyjście znajomych kiedy przygotowuję poczęstunek korzystam i zapalam świecę dodając małe tealight, udaje się mi stworzyć przyjemną dekorację przyciągającą wzrok, małe świeczunie w tym przypadku niebieska agawa oraz wanilia z czarnym pieprzem nadają oryginalnego zapachu i wystroju w otoczeniu większej baryłki. Stworzony nastrój umila Nam spędzony razem czas. 
 
pozdrawiam  - Magda

14 komentarzy:

 1. klimatycznie i romantycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wanilia z pieprzem - cos dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak wanilia i pieprz zapowiada sie ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam zapachy PartyLite - niesamowite są :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo polubiłam produkty tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje zapachy bardzo się uszczupliły i planuję teraz świeże ,owocowe nuty :)

  OdpowiedzUsuń
 7. kocham świece i nie zamierzam przestać się nimi otaczać:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam takie świece :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ten piwoniowo-brzoskwiniowy mnie zaintrygował.

  OdpowiedzUsuń
 10. pieprz w świecy zapowiada się ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. uwielbiam świece w każdej postaci ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię Party Lite, mają piękne ozdoby :)

  OdpowiedzUsuń