27 listopada 2017

#NIVEA W NOWEJ ODSŁONIE DO STYLIZACJI WŁOSÓW /LINIA REGENERACYJNA/ CARE I HOLD

 Witam

Nivea to marka kosmetyków wielopokoleniowa i myślę, że u mnie w domu będzie ciągle się przewijać. Tą markę się lubi u nas i już. Nie wszystkie ich nowości w pełni mi zawsze odpowiadają, ale nie odsuwam się kiedy napotkam na jakiś niewypał. 

Późna jesienna aura daje już znać, że niedługo sypnie pierwszym śniegiem. Przymrozki, wiatr, kurzące się ulice miasta w pewnym stopniu negatywnie wpływają na moje włosy. Dlatego z pomocą przyszła mi nowa linia regeneracyjna Nivea - pianka i lakier Care&Hold.


Nie każdy stosuje kosmetyki do stylizacji włosów. Są dla nie których zbędne. U mnie są potrzebne dlatego z przyjemnością je obecnie poznaję.

Co drugi dzień, a czasami codziennie muszę się posiłkować pianką i lakierem. Czy niszczę tym swoje włosy? To zależy od produktów. Myślę, że stosując je odpowiednio i z umiarem nie wpływam na włosy negatywnie.

Kosmetyki Care&Hold urzekły mnie tradycyjnym ciemnym granatem, który często dominuje w tej marce (w szacie graficznej). Mogę uznać, że ten kolor to wizytówka Nivea.

Pojemniki są bardzo ergonomiczne, dłoń dopasowuje się do nich w trakcie aplikacji. 
Zarówno pianka jak i lakier mają stopień trwałości 4 exstra strong. Mimo nie najwyższego stopnia  utrwalenia wystarczająco działają na włosy - cienkie i długie za pas.Piankę stosuję na długość włosów, staram się omijać wrażliwy skalp. Idealnie jednak nigdy nie udaje się mi jej wmasować i sądzę, że niekiedy na skalpie też coś ląduje. Ale spokojnie, uczulenia nie dostałam od tego. Pianka nie narzuca się zapachem. Poniekąd przypomina tradycyjny zapach Nivea. 

Przed użyciem wstrząsam pojemnikiem przez co z dozownika wydostaje się miękka, ogromna chmurka piany. Po wmasowaniu we włosy z łatwością mogę modelować włosy. Pianka podnosi włosy od nasady, ten fakt jest dla mnie istotny bo cienkie włosy często potrafią osiadać i wygląda to fatalnie. Nie skleja włosów. Grzebykiem można swobodnie je rozczesać.

Pianka ma podobno właściwości regeneracyjne, trudno mi to określić, ale plus jest taki, że nie widzę by działała na nie negatywnie czyli nie ma przesuszenia, łamania włosów...

Pianka pomaga w stylizacji chroni moje włosy przed działaniem suszarki lub prostownicy. Utrwala włosy na wiele godzin.

150 ml/13,99 zł


Do pary z pianką używam lakieru regeneracyjnego. Przeważnie aplikuję go na grzywkę, która z rana wygląda okropnie.
Lakier posiada innowacyjną formułę, która łączy regenerację i jednocześnie zapewnia długotrwałe utrwalenie, bez sklejania fryzury. 

Lakier zaraz po rozpyleniu otacza włosy alkoholowym aromatem, który po chwili wyparowuje i zastępuje go subtelny zapach Nivea tak znany z wielu produktów. Lakier nie obciąża włosów, nie tworzy pajęczynek na włosach. Chroni włosy przed promieniami UV. Utrzymuje włosy przez cały dzień (chyba, że ubieram czapkę i po ściągnięciu muszę fryzurę poprawić, lekko ją zaczesując). 

250 ml/13,99 zł


Nowości Nivea - Care&Hold sprawdziły się znakomicie na cienkich włosach jakie mam. Polecane są do każdego rodzaju włosów bez wykluczeń. Chronią włosy przed uszkodzeniami termicznymi i UV. 

Stopień extra strong jest mocny wg. mnie w przypadku włosów cienkich. Produkty nie powodują łupieżu.


pozdrawiam - Magda

13 komentarzy:

 1. Może kiedyś się na niego skuszę

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam ten zestaw :) Pianka jest całkiem fajna, a lakier testuje bardziej moja mama niż ja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna nawet ta pianka, choć ja mało kiedy sięgam po tego typu produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ten zestaw, ale bardzo rzadko sięgam po produkty do stylizacji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam cienkie włosy więc może zdałyby egzamin tez u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie używam pianek i lakierów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie pianka poszla w ruch.

  OdpowiedzUsuń
 8. ja mam włosy raczej grube, w czasach licealnych namiętnie używałam pianek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Po takie produkty sięgam tylko na specjalne okazje.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam ten duecik, ale ja nie używam produktów do stylizacji włosów więc poleca do mojej mamy.

  OdpowiedzUsuń