7 lutego 2018

#NAMIOTY IMPREZOWE IDEALNYM ROZWIĄZANIEM W LETNI CZAS


WitamZa parę miesięcy zawita piękna, słoneczna pogoda sprzyjająca różnym imprezom. W tym czasie odbędzie się spora ilość ślubów, wesel, imienin, komunii czy rocznic. 

Mając na uwadze ciepły czas warto wtedy taką uroczystości zorganizować na świeżym powietrzu. 
 
Praktycznym rozwiązaniem są np: namioty imprezowe o których coraz częściej się słyszy. Zresztą zabawa na świeżym powietrzu wg. mnie to lepsze rozwiązanie niż siedzenie w czterech ścianach w dusznych pomieszczeniach.Tego roku los tak chciał, że moja kuzynka wychodzi za mąż. W środku lata odbędzie się niepowtarzalna uroczystość z tej okazji. Oczywiście z mężem będziemy w niej brać udział. Ku naszemu zaskoczeniu ceremonia weselna ma się odbyć w eleganckim namiocie imprezowym. 
Tak serio, to nie mogę się doczekać tej chwili ponieważ nigdy nie uczestniczyłam w tak ważnym wydarzeniu, które ma się odbyć na świeżym powietrzu i to w dodatku w namiocie. 


Kuzynka przeglądając ofertę na rynku natrafiła na bardzo funkcjonalne i pełne zalet namioty Das Company, które mają spory potencjał.
Istnieje multum zaskakujących dekoracji w jakich można przyozdobić każdy kąt takiego miejsca. Przestrzeń jest pięknie zagospodarowana kwiatami w barwach oczywiście na życzenie klienta oraz innymi dodatkowymi udoskonaleniami.


Istotną rzeczą o której warto wspomnieć jest konstrukcja takiego namiotu. Ogólnie całość nie jest ciężka, a zarazem stabilna. Taki namiot można rozłożyć samemu. Najwygodniej w dwie osoby. 
Miejsce usytuowania nie jest jednoznaczne, można zarówno na trawie jaki ziemi umieścić taki namiot. 

Dach czyli poszycie wykonany jest z grubego PCV 500g/m2. Podczas kiepskiej pogody nie musimy się zamartwiać ponieważ namiot taki jest wodoszczelny, a w żar lejący się z nieba poszycie odporne jest na promienie UV. Atrybutem namiotu jest fartuch odprowadzający wodę na zewnątrz.


Producent wyposażył namioty w systemy zapobiegające skraplaniu się wody oraz powstawaniu wilgoci we wnętrzu. 

Namioty imprezowe cechują się także wyższym wejściem typu kurtyna przez co zapewnia ono łatwe otwieranie i zamykanie namiotu w razie konieczności np: przez deszcz. Każdy klient dobrowolnie wybiera kolor namiotu odpowiedni na swoje potrzeby.  Dzięki kreatorowi namiotów można stworzyć namiot na własne potrzeby. Das Company jest otwarte na swoich przyszłych klientów.
Czy ktoś z Was brał udział w wyjątkowym wydarzeniu, które miało miejsce w takim namiocie? 

A może szukacie takiego namiotu? Jeżeli tak to zapraszam na stronę producenta Das Company.

pozdrawiam - Magda


12 komentarzy:

 1. Kiedy brałam ślub nasze poprawiny odbyły się na działce przy domu moich rodziców i wypożyczyli wtedy taki namiot. Fakt, że pod koniec zaczęło wiać i zwinęliśmy się z imprezą do domu, ale i tak to jest świetne rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne rozwiązanie super że można wypożyczyć taki namiot.

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie fajna sprawa :) choć u mnie nie bylo by gdzie taki postawic, zawsze w razie Czego do domu uciekamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie to namioty są mało eleganckie, ale sam pomysł mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak jest przystrojony wewnątrz to robi wrażenie:)

   Usuń
 5. Bardzo praktyczne, zaliczyłam kilka imprez familijnych pod takimi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne namioty. zawsze na zimę można je schować na zimę a rozłożyć latem

  OdpowiedzUsuń
 7. Byłam na kilku imprezach itp., które organizowane był w tego typu namiotach. Jeśli ktoś potrafi je ładnie udekorować od środka, robią mega wrażenie i są praktyczne :)

  OdpowiedzUsuń