28 marca 2018

PRIVIST - JEDYNE TAKIE MIEJSCE W SIECI SKUPIAJĄCE SPECJALISTÓW BRANŻY BEAUTY & WELLNESS


Witam

Codzienna bieganina dom-praca-dzieci doprowadza do rutyny, w której mamy coraz mniej czasu na własne przyjemności. Pójście do fryzjera czy do kosmetyczki czasowo graniczy z cudem. Kiedy w końcu decydujemy się na małą przyjemność musimy dostosować się do wolnego terminu. Nie ominie Nas także etap dzwonienia lub pójście osobiście i zapisanie się na interesującą Nas usługę. 

W dobie internetu, gdzie praktycznie internet jest dostępny w każdym zakątku naszego kraju, a smartfony dostosowane do połączeń sieciowych, w każdej chwili możemy skorzystać z nowego portalu jakim jest Privist. To pierwszy na świecie portal branży Beauty & Wellness łączący klientów z niezależnymi usługodawcami pracującymi u siebie w domu lub dojeżdżającymi do klienta. Czy to nie wspaniała wiadomość? Zachęcam Was drodzy czytelnicy do zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem.


Nie musicie zakładać konta by poznać na jakich zasadach funkcjonuje portal. 

Dopiero w przypadku zamówienia należy założyć konto dla potrzeb przyszłego wykonania usługi. 

Usługi są podzielone według potrzeb. Bardzo łatwo jest namierzyć konkretną usługę oraz miasto w którym można ją zamówić u usługodawcy lub u siebie w domu. 
Zamówienie danej usługi jest banalne. Należy wcześniej ją znaleźć, sprawdzić czy jest dostępna akurat w naszym mieście, zapoznać się z ceną. Wystarczy kilka kliknięć aby usługa została zarezerwowana dla Nas. Proste? Proste. 

Zleceniodawca potwierdza naszą wizytę przez sms i e-maila. 


Z wizyty z przyczyn losowych możemy zawsze zrezygnować.

Jak mamy zaufać specjaliście, czy zostaniemy dobrze obsłużeni? Przy każdym wykonawcy usługi mamy krótki jego opis wraz ze zdjęciami. Znajdziemy również rekomendacje innych klientów, którzy już skorzystali z usług tego zleceniobiorcy. Oceny klienci dokonują poprzez wystawienie gwiazdek (5 gwiazdek - ocena najwyższa). Portal Privist jest stale rozwijany i na bieżąco są dodawane nowe lokalizacje z usługami. Można dołączyć do platformy w każdej chwili i zamówić newsletter. Dzięki niemu będziemy otrzymywać powiadomienia o miejscowościach, w których pojawiły się najnowsze usługi. 
Myślę, a raczej jestem pewna, że portal Privist jest doskonałym miejscem skupiającym rzeszę specjalistów świadczących usługi na wysokim poziomie. 


Warto taki portal znać, dlatego Wam go polecam. Zaoszczędzony czas możecie poświęcić rodzinie. 

pozdrawiam - Magda

11 komentarzy:

 1. Nie znam tego portalu :) ale będę miała na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo.... Nie znaliśmy tego serwisu. Zajrzymy w razie konieczności.

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie buszyję po privist.com, mojej wioski nie mam ale salony w Toruniu jak najbardziej są . chętnie korzystam od czasu do czasu z urodowych zabiegów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę się zarejestrować na ta platformę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym portalu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna strona, muszę pobuszować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam wcześniej o tej stronie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ciekawy portal. Ostatnio pojawia się na wielu blogach :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam o portalu ale nie wiem czy jest on dla mnie :) jeśli chodzi o usługi typu fryzjer, kosmetyczka to nie korzystam 😄

  OdpowiedzUsuń
 10. Pomysł jest świetny. Wiele razy szukałam np. fryzjera i musiałam przegrzebać pół googli żeby znaleźć opinie, a tu jest wszystko od ręki :)

  OdpowiedzUsuń