14 marca 2013

Hygienika Crystaline extreme control

Hejka!
Ten produkt w moim nowo założonym blogu zasługuje na wielki plus! Kupuję go od kilku dobrych lat w sieci Selgros. Kosztuje śmieszne pieniądze a u mnie się sprawdza rewelacyjnie. Cena jego to nie całe 3 złote!!! Producent tego cacka to Hygienika S.A. z Lublińca. Dezodorant aktywnie nawilża. Zapobiega powstawaniu przykrego zapachu co się z tym zgadzam ponieważ po ćwiczeniach aerobowych niczego nie wyczuwam. Sprawdza się również po depilacji gdzie można go od razu zastosować i nic nie piecze (przynajmniej u mnie). Zapach bardzo świeży.Recenzja krótka ale treściwa. Bardzo go polecam!

O firmie:
"Hygienika to polska, prężnie rozwijająca się firma, będąca liderem w branży środków higieny osobistej o wysokiej jakości.
Jako przedsiębiorstwo społecznie odpowiedzialne, Hygienika od prawie 20 lat stara się zidentyfikować i zrozumieć intymne potrzeby całych rodzin. Opracowuje, produkuje oraz dostarcza artykuły dla:
 • dzieci (pieluszki jednorazowe),
 • kobiet (nowoczesne i klasyczne podpaski oraz wkładki higieniczne),

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich Klientów, Hygienika nieprzerwanie poszukuje  innowacyjnych rozwiązań na każdym etapie swojej działalności - od stosowania nowoczesnych proekologicznych technologii podczas produkcji, po kreatywne wzornictwo opakowań produktów oraz wdrażanie nowych modeli biznesowych.
Przestrzegając najwyższych standardów jakości, wszystkie produkty Hygienika, poddawane są rygorystycznym testom i kontrolom – od momentu przyjęcia surowców, aż do przekazaniem gotowych wyrobów do dystrybucji.
Nowoczesne sieci handlowe w Polsce i Europie (m.in. w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, na Litwie i Białorusi) sprzedają obecnie 12 marek podpasek i wkładek higienicznych oraz ponad 15 marek pieluszek Hygienika (w tym - najdłużej istniejącą w Polsce markę pieluszek dziecięcych BAMBINO)." źródło www.hygienika.pl

pozdrawiam Mango!

4 komentarze:

 1. Też lubię to deo i też go kupuję w selgrosie, bo po innych sklepach go nie mogę spotkać :(
  u mnie również się sprawdza

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak zgadza się dostępny jest na pewno w halach Selgros! poszukiwałam go w drogeriach i innych sklepach ale bezskutecznie buuu. Cieszę się że też masz o nim dobre zdanie:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. nie znam ale u mnie nawet nie miałabym go gdzie kupić a szkoda bo może to perełka kosmetyczna za grosze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. żebyś wiedziała że za grosze! i zmieniałam kilka razy ten kosmetyk....na inny...ale wracam wciąż do niego! naprawdę go polecam i widzę że Donna też go zna i go lubi używać!

  OdpowiedzUsuń