15 stycznia 2014

BINGOSPA - SÓL MORSKA Z ALGAMI

 Witam
Chcę dziś polecić tym osobom, które lubią kąpiele  sól z algami z BingoSpa.  Mój ukochany hipermarket Auchon, który jest dobrze zaopatrzony w produkty tej marki pozwolił mi nabyć tę sól za 13,46 zł.

Naturalne, grube kryształy soli BingoSpa pochodzącej z okresu cechsztyńskiego, a zatem pozbawione cywilizacyjnych zanieczyszczeń, zawierają wiele cennych mikroelementów mających niebagatelny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz jej zdrowy wygląd. Sól BingoSpa to intensywny zastrzyk zdrowotnych pierwiastków jak sód, chlor, jod, brom, magnez i inne, który wspomaga odnowę biologiczną organizmu, odżywia, pielęgnuje. Sól BingoSpa to naturalny preparat do kąpieli domowych.


Ciepła kąpiel z solą BingoSpa umożliwia otwarcie się porów skóry i stymuluje proces wymiany jonowej, podczas którego organizm opuszczają produkty przemiany materii, a wchłaniane są z wodą znajdujące się w niej minerały. Ponadto sól tworzy na skórze tzw. płaszcz solny, który przedłuża lecznicze właściwości kąpieli, nawilżając i chroniąc skórę; systematycznie stosowana zapobiega jej starzeniu. 

 Moim zdaniem. 
Plastikowy pojemnik mieści 1350 g soli barwy niebieskiej. Zakrętka typowa na gwint, łatwa w użyciu. Sól posiada zapach taki kąpielowy?hmm, alg nie przypomina w każdym razie, ale jest przyjemny. Ziarenka soli są grube i nie rozpuszczają się szybko w wodzie co mnie cieszy, gdyż uwielbiam się na nich położyć i poczuć jak się wbijają w moją skórę. Odbieram to za pewien rodzaj masażu, dziwne bo ten "ból" mnie odpręża. Woda pachnie i w dodatku sól wytwarza pianę, która nie od razu znika. Z zapachem jest tak samo - utrzymuje się. Dawno nie trafiłam na taką sól, gdzie, utrzymywał się: zapach, piana nie opadała szybko, kryształki soli bardzo powoli się rozpuszczały oraz woda miała ładny niebieski kolor.

Po kąpieli skóra była rozluźniona, mięśnie nie były spięte. Czułam, że jestem wypoczęta i spokojna. Po kilku kąpielach zauważyłam, jak skóra robi się fajnie nawilżona i nie musiałam od razu sięgać po mazidło.Używając soli nie zdarzyło mi się by na mnie źle zareagowała w sensie wysypki, zaczerwień.  Dawno nie miałam takiej soli co naprawdę zadowoliła mnie w 100%. Czy taka pojemność jest wydajna? owszem, tak mi się wydawało na początku, gdzie wsypywałam zakrętkę do kąpieli. Po krótkim czasie zauważyłam, że mąż zaczął jej też używać. Pojemnik zszedł szybko, jednak na tyle nam odpowiadała, że zakupiłam jeszcze jeden. W tej chwili kończy się nam opakowanie, ale nie zakupię kolejnego w innej wersji zapachowej - czas poznać nowy dodatek do kąpieli.

19 komentarzy:

 1. Nie dla mnie .. nie lubię soli do kąpieli ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda bardzo ciekawie :) Jak spotkam w Auchanie to kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój mąż lubi sole do kąpieli, mnie niestety podrażniają ;/ ale fajnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię wszystkie dodatki do kąpieli, fajnie, że ta sól nie wysusza a wręcz przeciwnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. ja zazwyczaj tego typu sól stosuję do peelingu:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. szkoda, że nie mam Auchana nigdzie pod nosem :/

  OdpowiedzUsuń
 7. coś dla mojej mamy, ona lubi wszelkie sole do kąpieli

  OdpowiedzUsuń
 8. lubie sole ale nie mam wanny,chyba że pojade do rodziców hehe

  OdpowiedzUsuń
 9. uwielbiam sole,ale tej jeszcze nie miałam;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam sole do kąpieli i w mojej łazience obowiązkowo zawsze musi jakaś być :) Tej jeszcze nie znam, ale kusi mnie to, że zapach się utrzymuje :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ładnie wygląda, chociaż muszę przyznać, że nie jestem fanką soli do kąpieli

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale jest dość gruba. Ja póki co jestem oczarowana solami z Biedronki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie miałam, w sumie to jeszcze nigdy nie używałam soli do kąpieli :D Zawsze tylko jakieś płyny, więc chyba sobie ją kupię przy okazji zakupów a Auchan :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Sól godna uwagi - będę pamiętać, bo lubię takie kąpielowe umilacze :)

  OdpowiedzUsuń
 15. często bywam w Auchan, ale jakoś ta sól nie wpadła mi w oczy

  OdpowiedzUsuń