20 lipca 2013

Płyn do kąpieli ON LINE!

Witam.
 Podczas kąpieli zawsze towarzyszy mi jakiś umilacz. Jak nie sól to płyn do kąpieli. Tym razem zaprezentuję Wam płyn do kąpieli morski ON LINE:)
 Co na jego temat wiemy od  producenta.
Płyn do kąpieli z naturalnym czynnikiem nawilżającym (NMF) zawiera delikatne składniki, które pielęgnują Twoją skórę, pozostawiając ją aksamitnie gładką. Naturalny czynnik nawilżający przywraca i utrzymuje optymalny poziom nawilżenia Twojej skóry, czyniąc ją miękką i delikatną. Intensywny MORSKI zapach oraz gęsta kremowa piana przynosi wyjątkowe uczucie odprężenia i relaksu podczas każdej kąpieli.

 Moim zdaniem. 
Płyn jest łatwo dostępny. Za 750 ml zapłaciłam około 8 - 9 zł. Butelka jest plastikowa barwy mlecznej zamykana granatową zakrętką. Szata graficzna jest prosta i bardzo mi to odpowiada. Z tyłu znajduje się opis produktu i skład. Produkt ma barwę niebieską kojarzącą się z (Morzem, wodą). Morski zapach zalatuje ciut chemią niestety, ale można go znieść. Nalewałam płynu do zakrętki i pod wpływem ciśnienia wody robiłam w ten sposób pianę. Owszem, piana na początku była spora i pachnąca lecz po chwili ulatniała się. 
  Płyn lekko nawilżał. Początkowo kąpiel była przyjemna i relaksująca. Po krótkim czasie piana sporo opadała a zapach zanikał. Dla mnie taki płyn średniak. Jednak całkowicie się do niego nie zraziłam. 
 Skład nie jest idealny już na drugiej pozycji znajduje się SLS. Zresztą same widzicie jak skład wygląda.
pozdrawiam Mango!

10 komentarzy:

 1. używam mydeł tej marki w płynie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja muszę spróbować mydeł w płynie bo jeszcze żadnego nie miałam:)

   Usuń
 2. Póki co mam coś innego, więc na razie się nie skuszę

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam nic z tej firmy ,ale chętnie się skusze:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja używam płynów z Avonu albo olejków z Rossmanna ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dawno temu kojarzy mi się coś, że miałam ten płyn, ale nie pamiętam jak się u mnie sprawował ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja lubię jak płynu jest duża pojemność - wtedy wiem że będzie wydajny i starczy na dlugo:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja wolę zbajerowane zapachy, a opadanie piany mi nie przeszkadza tak bardzo xD Zresztą w lecie kompletnie nie używam takich kosmetyków :) Biorę tylko prysznice ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. I ja bardzo lubię wszelkie kosmetyki do kąpieli i zawsze coś do niej dodaje, więc ciekawa jestem, czy u mnie by się sprawdził, bo jednak lubię dużo piany w wannie :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakoś zapach morski nigdy do mnie nie przemawiał, kojarzy mi się raczej z produktami do czyszczenia toalet ;/ Ale może na inny żel tej firmy kiedyś się skuszę. :)

  OdpowiedzUsuń