30 grudnia 2013

STUDIO ASTROPSYCHOLOGGI - RECENZJE OSTATNIO PRZECZYTANYCH KSIĄŻEK

Witam
Ostatnio nie miałam specjalnie czasu do czytania książek. Ciągle coś  wypadało i z czytaniem się rozstałam. Przeglądając pozycje książkowe w internecie natrafiłam na Studio Astropsychologii. Nie wyszłam z tej strony tak szybko. Wiele pozycji książkowych od razu mnie zaciekawiło. W dodatku znajdowało się tam wiele książek o Aniołach. Pamiętam jeszcze na studiach interesowała mnie ta dziedzina.
Napisałam więc do wydawnictwa czy jest możliwość otrzymania do recenzji kilku pozycji książkowych.
Na mojego e-maila odpisała Pani Redaktor Natalia, która podjęła ze mną współpracę. Z oferty wybrałam sobie trzy pozycje.
Niebiańskie znaki.
Poznaj swoje Anioły.
oraz
Odmładzanie organizmu.
Kilka słów co o sobie pisze wydawnictwo.

Wydawnictwo Studio Astropsychologii powstało w 1992 roku i od tego czasu ugruntowało swoją pozycję na rynku. Jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw ezoterycznych w kraju.

W swojej ofercie posiadamy ponad 500 tytułów z zakresów:
parapsychologii
ezoteryki
medycyny naturalnej
psychologii
rozwoju duchowego, etc.
Promujemy głównie polskich autorów, lecz również wydajemy światowe bestsellery. Wszystkie książki są wartościowe pod względem merytorycznym oraz w doskonałej szacie edytorskiej.
Publikacje dostępne są w księgarniach na terenie całego kraju, księgarniach internetowych, a także w firmowym sklepie wydawnictwa - Talizman w Białymstoku.

Pragniemy, by nasze książki pozwalały spojrzeć na inny wymiar rzeczywistości oraz były przewodnikami w wędrówce w głąb siebie. Pozwolą również dotrzeć do najgłębszych zakamarków ludzkiej osobowości i duszy, dając... jeszcze lepsze jutro.

NIEBIAŃSKIE ZNAKI.
Autor: Doreen Virtue
 EAN 9788373773783
ISBN978-83-7377-378-3
Ilość stron 17
   Oprawa miękka

Niebiańskie Znaki to maleńka książeczka o dużej zawartości wskazówek i bogatej treści. Podzielona na 9 rozdziałów, które opisują znaki od Aniołów. W każdym rozdziale autorka  przytacza autentyczne historie zwykłych ludzi, którzy otrzymali znak od Anioła.
Czytanie książki samo w sobie wciąga i już na początku sprawia, że chcemy przejść do przeczytania kolejnego rozdziału. Napisana jest jasnym i prostym językiem. Nawet w jeden wieczór można pochłonąć tą pozycję i na chwilę zastanowić się nad tym czy faktycznie Anioły dają nam znaki?
Otóż tak, każdemu z Nas Anioł może dać znak, wystarczy, że go oto poprosimy. Znaki, które dają Nam Anioły są wszędzie jak np. chmury na niebie. One czasami układają się w jakąś postać, cyfrę czy rzecz lub cokolwiek coś co nam przypomina. Czy znalezienie monety na ulicy czy piórka zdarzyło się przypadkiem? Nie pamiętasz bo to znak od Anioła. Książka podaje wiele przykładów jak Anioły, które dla Nas ludzi są niewidzialne towarzyszą nam każdego dnia i przekazują informacje, znaki, wskazówki dla nas te najlepsze. Musimy nauczyć się te znaki rozpoznawać i dobrze odczytywać, a wtedy nasze życie nabierze barw i zmieni się na lepsze. 

 POZNAJ SWOJE ANIOŁY

Autor: Ella Selena

EAN 9788373776005

ISBN978-83-7377-600-5
Ilość stron224
Oprawa miękka

  Na początku napiszę, że książkę bardzo przyjemnie i dość szybko się czytało. Język pisany był jasno, prosto, a autorka zadbała oto, żeby styl pisania był dla czytelnika zrozumiały, a tekst jest płynący z serca. Książka jest dla osób wrażliwych, uduchowionych, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć pracę z Aniołami, jakże pięknymi i istniejącymi Istotami Światła, których my ludzie nie widzimy, ale czujemy ich obecność.
Książka jest podzielona na 42 rozdziały, które są w miarę krótkie, ale jakże treściwe. Autorka pisze o tym jak codziennie jest przy Nas Anioł Stróż, jak nawiązywać z Nim kontakt i jak przy nim medytować. Jest też rozdział poświęcony jak kontaktować się ze światem i z aniołami. Jak odczytywać znaki od Aniołów, jak je sobie tłumaczyć i interpretować. Jest kilka przykładów o tym jak prawdziwi ludzie opowiadają o autentycznych zdarzeniach ze swojego życia co spotkało ich dobrego od Aniołów.
Autorka opisuje niektórych Aniołów: jak Anioł Wiary, Anioł Rzeczy Znalezionych, Anioł Marzeń, Anioł Miłości i kilka innych. Wspomina, że o każdą rzecz czy sprawę, można Aniołów prosić i wierzyć, że to Nasze życzenie się spełni, tylko trzeba wierzyć i nie mieć wątpliwości. Anioły zawsze Nam ludziom pomagają wystarczy tylko o to poprosić i na końcu podziękować. Ciekawostką jest to, że Anioły lubią zapach fiołków, kolory pastelowe, a przy medytacji wyciszyć się, otaczać się pięknem i pozwolić, by Anioł wkroczył do Naszego życia, a wtedy wszystko stanie się łatwiejsze. 
Na końcu książki autorka przedstawia skrypty Anielskie, oraz opis poszczególnych liter anielskich alfabetu. Króciutka jest wzmianka o kartach anielskich.
Podsumowując autorka pisze jak wygląda Nasz Anioł Stróż, bo każdy ma swojego Anioła Stróża, jak niebiosa ingerują w nasze sprawy codzienne, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.
                                ODMŁADZANIE ORGANIZMU.
             Autor: Lumira
                Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
                             

W przeciwieństwie do zachodniego podejścia w sprawie problemów zdrowotnych - „masz problem - weź pigułkę”, pozycja wydawnictwa Studio Astropsychologii pt: „Odmładzanie organizmu – sekrety rosyjskich uzdrowicieli” prezentuje zupełnie odmienne podejście. 


Odmienność koncepcji polega na uznaniu, że potencjał posiadania młodego ciała i niezniszczalnego zdrowia jest zapisany w naszych komórkach, a klucz do niego leży w naszym umyśle. 

Muszę przyznać, że książka pochodzącej zza naszej wschodniej granicy Lumiry (kontynuującej rodzinne tradycje szamańskie), to nie lada wyzwanie. Chociaż napisana jest prostym językiem, lekkość stylu pisarskiego autorki nie jest w stanie przesłonić trudności w opanowaniu technik opisywanych przez autorkę. 

Albowiem te wymagają praktyki i właściwego wsłuchania się we własny organizm, co pewnie nie każdemu czytającemu się uda, a raczej na pewno nie od razu. Tu przyznaję, mnie się nie udało. 

Mimo to warto zapoznać się z programem treningowym, polegającym w dużej mierze na krótkiej medytacji i silnej autosugestii oraz dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy związanych z naszą fizjologią, odżywianiem się i pielęgnacją ciała.

 Do przesyłki dołączone były dwie zakładki do książek.


Dziękuję Pani Natalii za możliwość poznania tych pozycji książkowych za miłą korespondencję e-mailową oraz pozdrawiam cały zespół Wydawnictwa Astropsychologii, którzy w swoich zbiorach mają często promocję na wiele ciekawych pozycji.
Zapraszam na polubienie FB TUTAJ oraz do sklepu Sklep Talizman.

6 komentarzy:

 1. ja od takich pozycji trzymam się z daleka, polecam Biblię:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam kilka książek z tego wydawnictwa i bardzo lubie czytać o tematyce Aniołów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję współpracy :) uwielbiam czytać, więc jakby tylko jakaś firma mi zechciała przesłać książki byłabym w siódmym niebie :P

  OdpowiedzUsuń
 4. "Poznaj swoje Anioły" mnie zaciekawiła

  OdpowiedzUsuń
 5. Zainteresowała mnie najbardziej Poznaj Swoje Anioły ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja czytałam "Mój anioł Stróż" polecam

  OdpowiedzUsuń