25 grudnia 2013

WOSK - APPLE - PINE NEEDLE

Witam
 
Dziś parę słów o wosku o zapachu APPLE&PINE NEEDLE. Wosk z serii Housewarmer łączący w sobie zapach sosny, cyprysu, cedru oraz słodkiego jabłka.
APPLE&PINE NEEDLE - JABŁKA I SOSNOWE IGŁY.

Każdy z nas wie, że gruszki na wierzbie nigdy nie wyrosną. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że na sośnie potrafią pojawić się jabłka! Dzieje się tak w wyjątkowe święta, za sprawą magii Yankee Candle i dzięki niecodziennej kompozycji zapachowej zamkniętej w wosku Apple & Pine Needle. Ta drobna, niepozorna tarteletka to dowód na to, że w okresie grudniowych celebracji mają miejsce prawdziwe cuda, a przygotowany na przyjęcie świątecznych gości dom w jednej chwili – zaraz po rozgrzaniu wosku – może wypełnić się aromatem naturalnej choinki i słodkich, soczystych jabłek.

 

Linia zapachowa: Okolicznościowe


Seria: Housewarmer


Pojemność: 22 g


Wydajność zapachu: do 8 godzin


Typ: Wosk
 
 
Moim zdaniem.

Wosk ten nie dawno zawitał u mnie. Dostałam go na mikołajki od jednej z uczestniczek spotkania w ramach wzajemnych prezentów. Wosk jak i pozostałe ma kształt mini tarty. W kolorze przebija się głęboka zieleń.


Pierwsze wrażenie? słodkie igły drzew iglastych. Po jego rozpuszczeniu próbowałam kilkakrotnie wyczuć zapach jabłek, jednak nie udało się były za mocno zdominowane zapachem leśnym. Szkoda bo liczyłam na przynajmniej cień nuty jabłkowej. Z wosku wyraźnie czuć takie "świeże" igiełki z lasu zaraz po deszczu.


Zapach wosku należy do intensywnych w małych pomieszczeniach może być za intensywny, dlatego u mnie kominek stoi w przedpokoju i zapach przechodzi przez dwa pokoje, kuchnie i korytarz.  W sklepie goodies.pl znajdziecie duży wybór wosków zapachowych - zapraszam.

10 komentarzy:

 1. Lubię takie leśne zapachy, więc mnie jabłek by nie brakowało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem Ci szczerze,że ja tego zapachu nie trawię..

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawa jestem tego zapachu..:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje się być ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja nie lubię leśnych zapachów :((

  OdpowiedzUsuń
 6. idealnie żeby rozpalić w pobliżu sztucznej choinki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę że mojego serca by nie skradł ;(

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że nie czuć zapachu jabłek, właśnie bym obstawiała, że takich leśnych nut nie będzie czuć ;-))

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety nie miałam okazji zapoznać się z tym zapachem.

  OdpowiedzUsuń