5 marca 2014

STUDIO ASTROPSYCHOLOGII - MOJA OSTATNIA LEKTURA

Witam.

To już drugie moje spotkanie ze Studiem Astropsychologii. W dzisiejszym poście możecie poznać kolejne pozycje książkowe, które poznałam i polecam osobom interesującym się takim rodzajem lektury.

 DO NIEBA I Z POWROTEM
Numer wydania 1
Rok wydania 2013
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 216
Oprawa miękka
Powyższa książka jest pozycją typową ‘do poduszki’ z racji, że szybko się czyta, jest łatwa w przekazie, nie męczy oczu i bardzo wciąga. Książka ma 33 rozdziały, które są pisane w formie opowiadania (jakby takiego osobistego pamiętnika) przez Mary C. Neal, która z zawodu jest chirurgiem i opisuje Nam prawdziwą swoją osobistą historię, którą przeżyła. Kobieta w czasie swojej przygody na spływie kajakowym w Ameryce Południowej doznała poważnego i tragicznego wypadku, w wyniku którego doświadczyła śmierci klinicznej.

W czasie kiedy oczekiwała na pomoc, przeniosła się do Nieba – doświadczając ten drugi świat, który Nam ludziom żyjącym jest nieznany (do czasu).
Kobieta w przepiękny sposób opisuje jak zobaczyła niebiańskie jasne światło, jak rozmawiała z Istotami Anielskimi i jak doświadczyła opieki i przesłania od Boga. Doznała potwierdzenie na istnienie świata, w który większość z Nas podświadomie wierzy.

Autorka opisuje swoje poszczególne etapy ze swojego życia rodzinnego, jak radziła sobie po wypadku, jak dochodziła do zdrowia i co Nas czeka po tej drugiej stronie.
Piękna książka w formie przemyśleń oraz podzielenie się z innymi jak to jest być w Niebie.
Książkę polecam wszystkim tym, którzy lubią czytać prawdziwe, niezwykłe i poruszające historie osób, które na własnej skórze przeżyły coś niespotykanego na co dzień.
TWOI DUCHOWNI PRZEWODNICY

Autor: Ted Andrews
Numer wydania 1
Rok wydania 2013
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 184
Oprawa miękka

Książke wybrałam z czystej ciekawości, gdyż teraz w pędzącym świecie, w ciągłym wyścigu technik i nowoczesności zapominamy o pięknym świecie duchowym, gdzie czas płynie całkiem inaczej. Twoi duchowi przewodnicy (jak odnaleźć własnego przewodnika i uzyskać jego wsparcie) to książka napisana przez Teda Andrewsa nauczyciela z dziedzin metafizyki i parapsychologii, który napisał ponad 30 książek. W owej pozycji prezentuje jak czytelnik będzie mógł nawiązać kontakt z aniołami i duchowymi przewodnikami.
 Książka ma dziesięć rozdziałów:
1) Rozumienie strefy duchowej
2) Dostrzeganie niewidzialnego
3) Wstąpienie w sferę duchową
4) Media i kanały
5) Medialność. Techniki
6) Spotkanie z aniołami stróżami
7) Współpraca z duchami natury
8) Honorowanie duchowych totemów
9) Zjawy, duchy i nawiedzenia
10) Środki ostrożności
z których każdy jest poświęcony innemu tematowi rozwoju duchowemu. Są też zaprezentowane krótkie i proste ćwiczenia nt. medytacji, wizualizacji, odprężenia i wkroczenia w świat duchowy i jak np. po przez mistyczny mariaż, który aktywuje i wyrównuje cztery główne czakry ciała wywołuje zmieniony stan, który pozwala ujrzeć istoty astralne.
Autor przedstawia techniki jak nawiązać kontakt z Aniołami i duchowymi przewodnikami, którzy w codziennym życiu są obok Nas, a my tą wieź z nimi możemy świadomie umacniać, bo często zdarza się, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nawiązaliśmy kontakt z Istotą Anielską czy przewodnikiem.
Świat duchowy hmm „ta dziedzina” jest często wyśmiewana, bo większość ludzie nie wierzą w tego typu cuda, ale i tak gdzieś w Nas zapala się to światełko, gdy spotka Nas coś bardzo strasznego i szukamy pomocy od sił wyższych, modlimy się do Aniołów i zaczynamy prosić o pomoc. I właśnie ta ksiażka jest dobrym przykładem jak nawiązać i nauczyć się kontaktu z przewodnikiem, który wskaże nam drogę i od którego uzyskamy wsparcie, pomoc w dniu codziennym i jakie to jest niezwykłe uczucie, gdy tą pomoc uzyskamy, to trzeba zrozumieć, poczuć i osobiście doświadczyć.
Książka sama w sobie jest napisana prostym językiem, przekaz jest zrozumiały i daje chwilę odprężenia od codziennych myśli. Powoduje, że myśli zaczynają stawać się spokojne i wyciszające. Najlepiej książkę czytało mi się przed snem. Każdy następny rozdział wnosił w moje życie coś nowego, czego wcześniej nie wiedziałam i nie zdawałam sobie z tego sprawy, że „to takie proste”. My swoim umysłem możemy wiele zdziałać. Zdziałać na lepsze, gdy poczujemy i wkroczymy w świat duchowy i poznamy swojego przewodnika, który nigdy nam nie odmówi swojej pomocy, a nawiązać kontakt z przewodnikiem może każdy z Nas, bo w tym Naszym świecie rzeczywistym nie jesteśmy sami. To co niewidzialne jest widzialne dla tego kto chce zobaczyć inną stronę swojego życia. 
W czytaniu towarzyszyły mi dwie zakładki do książek.

Pani Natalii dziękuję za możliwość poznania tak nie zwykłych książek dla mnie. 

Zapraszam Was do Sklepu Talizman znajdziecie tam wiele pozycji książek z różnych dziedzin.8 komentarzy:

 1. Będę czekała na wersję e-book'ową i postaram się przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to nie przepadam za takimi książkami ! Polecam przeczytanie sobie Zimbardo ;) I zgłębi to wszystkie wiadomości na temat psychologii człowieka ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O niektóre zagadnienia Zimbardo przerabiałam na studiach.Wciągnęłam się jak nie wiem

   Usuń
 3. jeszcze nie czytałam tego typu książek, może i by mnie zaciekawiły

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie takmi typ też nie przyciąga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam tego typu książki :D
  Sama niedługo wstawię kilka recenzji moich książek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawię brzmią te książki, może kiedyś po nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń