27 sierpnia 2020

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA U KAŻDEJ SZANUJĄCEJ SIĘ PANI DOMU - ŚRODKÓW DO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI MARKI SOTIN

Witam

W XXI wieku bycie doskonałym menadżerem domowym to nic trudnego. Wystarczy dobra logistyka i cały dom można utrzymać w czystości przez cały rok, a nie tylko na zbliżające się święta kiedy to większość z nas robi generalne porządki.

Kończąc LO i rozpoczynając studia wyruszyłam w swoją życiową podróż. Inne miasto, nowi ludzie, mieszkanie. Nadszedł wtedy czas samodzielności i myślę, że to był bardzo dobry okres bo nauczyłam się prowadzenia swojego „gospodarstwa”. Teraz kiedy jestem mężatką i mieszkamy w naszym gniazdku to ja nadal dbam o higienę w domu. Pomieszczeniem na które szczególnie zwracam uwagę by zawsze lśniło i było utrzymane w czystości jest łazienka. W ostatnich tygodniach środkami jakimi dopieszczam jej każdy cm są produkty marki Sotin jakie znajdziecie w sklepie chemiadomowa.comSotin to wysokiej jakości preparaty chemiczne przeznaczone do stosowania przede wszystkim w branży grzewczej i sanitarnej przez wyspecjalizowane firmy instalatorskie i serwisowe. Mogą one także być pomocne przy codziennym utrzymywaniu w czystości sanitariatów i łazienek. Oferta jest bardzo zróżnicowana głównie dlatego, że poszczególne produkty ze względu na swój skład chemiczny są przeznaczone do stosowania w jasnym, ściśle określonym zakresie.

Oferowane środki do sanitariów i łazienek są bardzo skuteczne pod warunkiem ścisłego przestrzegania co do ich stosowania według zaleceń producenta. Dlatego należy zapoznać się z etykietami przed pierwszym użyciem.

Wszystkie trzy produkty znajdują się w wygodnych opakowaniach z działającymi sprawnie pompkami. Ich karbowane szyjki sprawiają, że dłoń zdecydowanie utrzymuje płyn podczas aplikacji. Każdy środek sprzątający to 500 ml. Zapachem się różnią, ale wspólny ich mianownik to subtelna woń, nie drażniąca.

SOTIN 130 CLEANER - płyn do mycia kabin prysznicowych
Płyn służy do mycia kabin prysznicowych, oczyszcza szyby z osadów kamienia i mydła oraz innych zanieczyszczeń.

Używa się go bardzo prosto. Wystarczy spryskać wybraną powierzchnię i 
pozostawić na parę minut. Wszystko zależy jaki osad mamy do usunięcia. Czy kilkudniowy czy też znacznie grubszy. Po czasie wystarczy spłukać i przetrzeć szmatką do uzyskania suchej powierzchni. Płyn znakomicie radzi sobie z osadem, nie rysuje ścianek kabin oraz nie doprowadza do podrażnień spojówek.

SOTIN R87 intensywny środek do czyszczenia armatur
Płyn przeznaczony jest do likwidowania osadów z kamienia i mydła oraz innych zanieczyszczeń, które osiadły na powierzchni armatury. Pozostawia silny połysk. Szczególnie polecany do czyszczenia armatur chromowanych i innych wysokowartościowych.

Ten płyn jest moim ulubieńcem. Uważam, że wizytówką każdej łazienki jest pięknie błyszczący kran, dlatego stosując odpowiedni środek dość często nie jestem w stanie go uszkodzić. Płyn Sotin gwarantuje mi zawsze lśniącą powierzchnię, wszelki osad sprawnie usuwa. A zastosowanie jego jest bajecznie proste, wystarczy jedynie chwilowa cierpliwość do osiągnięcia celu.

SOTIN R86 - środek do mycia akrylu
Preparat przeznaczony jest do czyszczenia i konserwacji przedmiotów akrylowych np. wanien, brodzików i umywalek. Szybko i delikatnie usuwa osady z kamienia i mydła oraz pozostały brud. 

Te powierzchnie są brudzone stale, dlatego warto o nie dbać na bieżąco i nie przekładać ich sprzątania ponieważ możemy je totalnie zaniedbać i wizualnie nie będą wyglądać estetycznie.

Płyn Sotin R86 schodzi u mnie najszybciej ponieważ myte powierzchnie są większe niż inne jakie znajdują się w łazience. Nie oznacza to jednak, że produkt jest nie wydajny. Przy swojej roli sprawdza się rzetelnie, a otrzymane wyniki bardzo mnie zadowalają. Dość często używam kosmetyków na bazie olejów dlatego umywalka czy brodzik są oblepione nie tylko mydlanymi pozostałościami, ale także tłustymi. Płyn i im daje rady, muszę jedynie dłużej zaczekać, a brud zostaje ściągnięty wraz ze szmatką i wodą.
Każda szanująca się pani domu powinna dobierać odpowiednie środki do sprzątania różnych powierzchni. Wskazane są także rękawiczki przy wykonywaniu tych czynności dla urody dłoni. Przy tych producent je zaleca.

Produkty poznałam za pośrednictwem portalu Uroda i Zdrowie


pozdrawiam - Magda

11 komentarzy:

 1. Nie znam tych produktów, pierwszy raz je widze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam, mam swoje sprawdzone :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja znam i lubię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przydałyby mi sie :) Pierwszy raz widzę te produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Największy problem mam z kamieniem na toalecie niestety... I już różne środki stosowałam a on nadal tam jest :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam firmy, ale się przyjrzę, bo ostatnio to co kupuję, to mi nie pasuje...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie korzystałam jeszcze z produktów tej marki. Popatrzę za nimi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie spotkałam się dotychczas z tymi produktami, a zapowiadają się obiecująco

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie je mam i testuje pełną parą

  OdpowiedzUsuń