17 czerwca 2024

ZALETY DRABINY ALUMINIOWEJ

Witam

Różne czynności fizyczne wymagają prac na wysokościach. Czy będzie to w domu czy w warsztacie. Niezastąpionym narzędziem jest wtedy drabina aluminiowa jaka pomoże nam wykonać tą czy inną czynność jakiej byśmy nie wykonali np.: stając na stołku czy krześle. Jest to też niebezpieczne i nie stabilne, a taka drabina oprócz dostania się parę metrów od podłoża daje nam komfort oraz bezpieczeństwo prac na wysokości.

Drabina aluminiowa to must have w każdym gospodarstwie domowym. Jest lekka i funkcjonalna. Spory wybór takich drabin jest na AWEX


Przez lekką konstrukcję można ją łatwo transportować, przenosić i manewrować. Jest narzędziem wytrzymałym i stabilnym przy równym podłożu i twardym.

Kolejną zaletą takiej drabiny jest materiał z jakiego została wykonana. Chodzi tu o aluminium jakie jest odporne na wodę. Dlatego nie koroduje. Jest wytrzymałe , dlatego może nam służyć przez wiele lat.

Drabina aluminiowa znajdzie zastosowanie w domu jak i jego obrębie. Przyda się by dostać się do wyżej położonych szafek, albo rzadziej potrzebnych. Poza domem możemy użyć jej w różnych naprawach np.: przy rynnach, malowaniu domu, zbieraniu owoców z drzew i wielu innych czynnościach.

Drabin aluminiowych jest kilka do wyboru. Chodzi tu głównie o liczbę stopni. Dlatego, warto się zastanowić na jakiej wysokości przeważnie będziemy jej potrzebować i taką dobierzmy. Nie warto kupować drabiny za niskiej i też z ilością schodków jaka nas przerośnie. Tutaj zwróćmy uwagę również na cenę. Wiadomo niższa będzie tańsza, od wyższej. Dlatego, dobrze przemyślana jej wysokość będzie tu kluczowa.

Najlepiej od razu, kiedy kupujemy drabinę warto jest zaopatrzyć się w parę gadżetów jakie w przyszłości ułatwią nam różne prace. Fajnym i polecanym gadżetem jest hak na wiadro to prosty dodatek, który pozwala zawiesić wiadro na drabinie, przez co mamy do dyspozycji obie dłonie. Jedną się będziemy trzymać, a drugą np.: coś czyścić czy malować.


#wpis sponsorowany

pozdrawiam - Magda

3 komentarze:

  1. Drabina potrzebna jest raz na jakiś czas w każdym domu, więc dobrze ją mieć!

    OdpowiedzUsuń
  2. Taka pomoc przydaje się w każdym domu. Może nie często, ale jak już to konkretnie. Gosia B.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mamy drabine, ale kupiona juz dawno, wiec na pewno na wiele wad

    OdpowiedzUsuń