21 kwietnia 2017

GREEN PHARMACY, PIANKA DO HIGIENY INTYMNEJ BIAŁA AKACJA I ZIELONA HERBATA

Witam

Piankowe wersje różnych kosmetyków bardzo polubiłam i z zaangażowaniem poszukuję ich podczas zakupów. Znam musy do mycia ciała, mydła, żele do mycia twarzy, ale kosmetyku w formie pianki do higieny intymnej jak dotąd nie miałam. Dzisiejszy produkt o którym chcę opowiedzieć jest moim pierwszym piankowym kosmetykiem do higieny intymnej. Pianka pochodząca z Green Pharmacy /wersja z białą akacją i zieloną herbatą/ nie jest nowością, czytałam o niej przeszło dwa lata temu w blogosferze, dość późno ją też zakupiłam, ale specjalnie nie mogłam na nią trafić.

Pojemność: 150 ml
Cena: około 6 zł
Dostępność: np. Hebe
 Pierwotna postać pianki na początku jest płynem, przechodząc przez pompkę podczas aplikacji przeobraża się w delikatną piankę. W zapachu przypomina zieloną herbatę z domieszką akacji. Aromat nie jest nachalny, wręcz przeciwnie, dobrze go odebrałam. Piankowy pojemnik wykonany jest z twardego ciemnego plastiku przez co przy upadku nie doznaje pęknięć. 
Wydajność jest dobra, niedługo minie trzy miesiące codziennego stosowania /raz dziennie, wieczorem/. 
Dwie pompki starczają na dokładne umycie miejsc intymnych. Pianka jaka ląduje na dłoni z dozownika nie jest objętościowo duża, powiedziałabym, że jest skąpa. Nie uważam to za defekt, po prostu pianka nie rośnie jak w przypadku np: pianki do golenia ciała. Zmywanie jej jest proste, wystarczy strumień wody i gotowe. 

W trakcie jej stosowania miejsca intymne nigdy nie zostały przesuszone, pianka przynosi ukojenie i dobre nawilżenie. Czuję się po umyciu świeżo do kolejnego dnia. Naturalny odczyn pH sprawia, że wrażliwe miejsca są dobrze chronione przed podrażnieniami i infekcjami.


pozdrawiam  - Magda

11 komentarzy:

 1. Zaciekawiła mnie ta pianka, nie miałam jeszcze takiego produktu

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się być ciekawa :D Szkoda, że nie cyknęłaś składu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. pewnie ją wypróbuję choć większe poczucie czystości i wydajność dają mi żele

  OdpowiedzUsuń
 4. zawsze stawiałam na kremy do higieny intymnej, chętnie wypróbuje coś nowego ;) Ale juz po ciąży, co by przypadkiem nie zafundować sobie jakiegoś uczulenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. zawsze stawiałam na kremy do higieny intymnej, chętnie wypróbuje coś nowego ;) Ale juz po ciąży, co by przypadkiem nie zafundować sobie jakiegoś uczulenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. O pianka brzmi ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba jej nie widziałam... :( a szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie stosowałam jeszcze tego typu pianki

  OdpowiedzUsuń
 9. Starannie dobieram tego typu produkty, ten mnie zaciekawił :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja jednak wolę żele do higieny:).

  OdpowiedzUsuń