21 kwietnia 2013

Vitamex-Farm WYCIĄG ZE SKRZYPU POLNEGO + DROŻDŻE +WITAMINY.

Witam.
Kilka dni temu zagościła u mnie przesyłka od Pana Darka! Vitamex-Farm -  wyciąg ze skrzypu polnego+drożdże+witaminy czyli kolejna współpraca. Kontakt z Panem Darkiem bardzo miły i widać, że podchodzi do swojej pracy profesjonalnie. Otrzymałam również na e-maila dodatkowe informacje o skrzypie, które przydadzą się mi w późniejszym napisaniu posta ostatecznego po  przetestowaniu suplementu.
Paczuszka była starannie zabezpieczona, a w środku plastikowe opakowanie z pastylkami skrzypu udekorowane kolorowymi dodatkami.


Opis produktu:
Wyciąg ze skrzypu polnego + drożdże+ witaminy
zawiera wysoką dawkę wyciągu ze skrzypu polnego oraz niezbędne dla włosów i paznokci biotynę, selen i lizynę – których niedobór powoduje wypadanie włosów oraz PABA- której niedobór powoduje siwienie. Całość dopełniają drożdże będące źródłem łatwo przyswajalnych witamin z grupy B, mikroelementów i aminokwasów. Dzięki optymalnie dobranym składnikom wzmacnia kruche i rozdwajające się paznokcie oraz sprawia, że słabe i matowe włosy stają się piękne i lśniące zachowując na długo swój naturalny kolor.
Firma VITAMEX AB w Szwecji ma ponad 30 letnią tradycję w produkcji leków i suplementów diety. Zakład produkcyjny spełnia normy GMP.  
Czego oczekuję od suplementu?
Mam nadzieję, że ta kuracja z wyciągu skrzypu polnego przyniesie zwłaszcza moim włosom odmianę, ponieważ po zimie zrobiły się zniszczone. A wiadomo zima, zima brak świeżych owoców, warzyw sprawia, że nasze włosy, skóra i paznokcie tracą na wyglądzie i zdrowiu. Kurację rozpoczynam od poniedziałku wg. zaleceń stosowania suplementu. 
Producent na opakowaniu informuje nas o zawartości składników odżywczych zawartych w: 1 tabletki lub dwóch oraz o sposobie dawkowania.
pozdrawiam Mango!

6 komentarzy:

 1. Daj znać czy dobrze działa na paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś je brałam i miło wspominam, obecnie biorę same drożdże z biotyną i efekty ich brania są jeszcze lepsze :)) w wolnej chwili zapraszam na wiosenne rozdanie na moim blogu :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Regeneracja - faza pierwsza! ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. też będę łykać ten skrzyp :) gratuluję współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. polecam bardzo dobry produkt

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie używałam nigdy skrzypu ;) PS. Dzięki za zagłosowanie na mnie u Maliny, ale z tego co widzę powstało tam niemałe zamieszanie i znikły komentarze (coś tam zmieniała z formularzem komentarzy) i znikł także Twój komentarz :( Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń