5 stycznia 2016

YANKEE CANDLE NA ŚWIĘTA W ROLI WOSK: CHRISTMAS EVE

WitamWosk z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic.
Wyczuwalne aromaty: słodkie śliwki, owoce kandyzowane.


"W oczekiwaniu na pojawienie się na niebie „tej” pierwszej gwiazdy – dobrze jest potrenować cierpliwość i wprowadzać się stopniowo w świąteczny nastrój. Jak to zrobić? Wystarczy zasiąść wygodnie w fotelu, otulić się ciepłym pledem, zaparzyć herbatę i rozgrzać wosk Christmas Eve. Wigilijna tarteletka od Yankee Candle to miszmasz słodkich śliwek i owoców kandyzowanych. Całość pachnie i smakuje jak najwytrawniejszy, grudniowy keks i pozwala na to, aby delektować się świąteczną atmosferą przez 365 dni w roku. Bo wosk Christmas Eve to hołd dla bożonarodzeniowej atmosfery i esencja wigilijnego oczekiwania na pierwszą gwiazdkę."Z tym woskiem poznałam się ubiegłej zimy, jednak czas tak przeleciał, okres świąt minął, uznałam więc, że zostawię swoją opinię na tegoroczne Święta Bożegonarodzenia, które mamy już za sobą.
 Mam jednak wątpliwości czy ten wosk pasuje jedynie na święta? odpalałam go późną wiosną w deszczowy dzień i wiem, że wkomponował się w taką aurę perfekcyjnie:)
Wosk wita Nas czerwonym krążkiem, etykieta świątecznego Mikołaja na saniach z reniferami to znak zimy, świąt prezentów. Zapach przypomina mi słodką kutię z owocami, przodują w niej śliwki otoczone pyłkiem cukru pudru. Nie odnajdziemy w nim przesłodzonej woni, wosk daje się lubić i to na długo, przed samą Wigilią wylądował w podgrzewaczu, cała rodzina nabierała coraz to większego apetytu na wigilijne potrawy. Zapach napawa dobrym humorem wszystkich, którzy są w jego zasięgu, uśmiech sam pojawia się na ustach, a magia Świąt w pełni otacza choinkę, gości i atmosferę panującą w te tak ważne dni. Zapachu nie można nie lubić jest świeży, nie mdły, odświeżający i dający Nam radość. Bardzo dobrze się z tym woskiem zaprzyjaźniłam, nie odpuszczę jego kupna w przyszłości jeżeli będzie nadal w sprzedaży.
Wosk dostępny na goodies.pl
pozdrawiam - Magda

17 komentarzy:

 1. czuję że te nuty zapachowe by mi się podobały:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli świeży, to będę lubić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z pewnością smakowicie Pachnie. Jak ja uwielbiam woski Yc.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pewnością smakowicie Pachnie. Jak ja uwielbiam woski Yc.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na sucho mnie nie przekonał wiec nie kupiłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam zapachu, ale jestem strasznie ciekawa jak pachnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę że by mi się spodobał

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno zapach jest bajeczny i przypuszczam,że spodobałby mi się... :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety to nie zapach dla mnie :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Zaciekawiłaś mnie tym zapachem :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Znam ten zapach na sucho, gdzieś w zapasie go mam, ale jeszcze nie paliłam. Musze się zabrać za testowanie wosków, ktore leżą u mnie sporo ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. fajna wersja przygotowań do świąt :) dla mnie świątecznym must have pozostany Candy Cane Lane :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nigdy nie kupowałam świątecznych zapachów, bo dom przed Wigilią jest pełen aromatów, ale od kiedy palę woski zmieniam zdanie :D

  OdpowiedzUsuń