1 marca 2021

CZEGO PRAGNĄ KOBIETY? MIŁOŚCI I SŁODKOŚCI

Witam

Mamy początek marca, a to mój ulubiony czas bo zaczynam odliczać dni do urodzin i Dnia Kobiet jakie wypadają równocześnie. Ten niby zwykły dzień, a jest dla mnie wyjątkowy bo rozpoczynam kolejny rok mojego życia właśnie w dzień w którym wszystkie kobiety obchodzą swoje święto.

Dobrze jest dostać bukiet wiosennych kwiatów, tulipanów, żonkili albo zamiast kwiatka pudełeczko czekoladek np: od Vobro.VOBRO rozpoczęło swoją działalność w 1986 roku. Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w miejscowości Brodnica, w województwie kujawsko-pomorskim. VOBRO od początku swojego istnienia posiada wyłącznie polski kapitał. W firmie pracuje ponad 400 osób, większość z nich to pracownicy z długoletnim stażem i ogromnym doświadczeniem, od wielu lat związani z produkcją słodyczy.

Vobro na ten wyjątkowy dzień i nie tylko poleca pralinki w czekoladzie Choco Party Best Wishes.Praliny w kształcie kuferka

Praliny z czekolady deserowej i mlecznej skrywające w swoim wnętrzu pyszny krem o smaku słodkiego karmelu, zmysłowej pistacji lub orzeźwiającej pomarańczy

Nie zawierają konserwantów

Nie zawierają tłuszczów utwardzonych

Każda z pralin w osobnej zawijce 

Idealny jako upominek zamiast małego kwiatka
Pralinki dostajemy w podłużnym eleganckim kartoniku. Mamy do wyboru trzy kwiatki: różę, żonkila i tulipana. W każdym z nich umieszczonych jest 6 sztuk pralin, które przypominają kuferek. Pralinki znajdują się na wysuwanej tatce, a każda z nich jest zapakowana w oddzielny, szczelny papierek. W czekoladowej polewie znajduje się nadzienie z orzechów laskowych. Uwielbiam 
🌰🌰🌰orzechy pod każdą postacią, ale laskowe są dla mnie przepyszne, mają swój niepowtarzalny smak w jakim się lubuję od dzieciństwa. 
Pralinki Vobro są przede wszystkim nie przesłodzone co jest sporym atutem dla mnie. Masa orzechowa jest dobrze wyczuwalna przez kubki smakowe. 


Takie pudełeczko pralin sprawi nie jednej kobiecie dużo radości w Dniu Kobiet - to komunikat dla panów:)

Może być także niezobowiązującym dodatkiem do większego prezentu lub podziękowaniem za drobnostkę dla osoby która nam pomogła. 
Te czekoladki są smaczne, komponują się do popołudniowej kawy wypitej w doborowym towarzystwie. 

pozdrawiam - Magda

11 komentarzy:

 1. bardzo lubię takie eleganckie czekoladki, chociaż szkoda mi ich otwierać, jak widać do zdjęć nadają się idealnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że praliny są dobre składowo. Sama jadłam czekoladki, które wysuwało się na tacce – kojarzy mi się to przede wszystkim z dzieciństwem. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekoladki super, a ja jako kobieta pragnę więcej kasy i świętego spokoju :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Oja Cię kręca, ale bym wciągneła takie czekoladki.
  Robią wrażenie...../.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj tam, żeby tylko kobiety. Ale takiego kwiatuszka to bym chciała dostać :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam czekoladki i słodycze. Tę markę kojarzę, ale jeszcze nie miałam okazji jeść.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja najbardziej pragnę miłości, wolności i niezależności - ale słodkościami też nie pogardzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne opakowania pralin :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubię dawać takie czekoladki ; )
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń