4 marca 2021

WŁASNY SKLEP INTERNETOWY? A CZEMU NIE?

Witam

Pandemia jaka trwa już przeszło rok dokonała rewolucji w niejednej branży, a zwłaszcza w handlu. Prowadząc działalność stacjonarną wiele osób straciło pewne źródło dochodu i zmuszona była do zamknięcia biznesu. Jednak dla niepoddających się jest pewny sposób z wyjścia z tej kłopotliwej sytuacji. Jest nim założenie własnego sklepu internetowego jaki z pewnością przyciągnie wielu klientów i pozwoli na przetrwanie tego czasu. 
Jakie korzyści przynosi założenie sklepu internetowego?
Posiadanie nowoczesnego sklepu internetowego ma mnóstwo korzyści, z których aż szkoda nie skorzystać! E-sklep stanowi znakomity kanał sprzedażowy, umożliwiający zdobywanie klientów z całego kraju, a nie tylko z bezpośredniej okolicy siedziby firmy. Sprzedaż jest możliwa 24 h przez 7 dni w tygodniu, a tym samym czasie zakupy mogą robić dziesiątki klientów, bez stania w kolejce. źródło afterweb.pl
Wiele osób zaczęło korzystać z takiej formy sprzedaży. Warto jednak postawić na samym początku na sprawdzoną agencję wykonującą profesjonalne sklepy dla klientów z różnych branż. Tworzenie sklepów internetowych warto powierzyć np: AFTERWEB.

Doświadczeni projektanci i webmasterzy, najlepsi specjaliści SEO, copywriterzy i graficy z powołania zatrudnieni w tym miejscu podejdą do każdego zlecenia profesjonalnie i indywidualnie. Wspólnie wraz z klientem jego uwagami i sugestiami wykonają sklep online.

Do dyspozycji agencja ma aż 3 atrakcyjne pakiety: Start, Optimum, Premium. Każdy kolejny oferuje rozmaite udogodnienia i funkcjonalności, wychodząc na wprost oczekiwaniom nowoczesnych Przedsiębiorców. 

Po założeniu sklepu każdy klient jest przeszkolony pod względem poruszania się po panelu, wprowadzaniu pewnych zmian, ustawień. Może samodzielnie edytować treść, zakładki itd. 
CMS WordPress z WooCommerce jaki został użyty do zaprojektowania sklepu jest znakomitym narzędziem jakie pozwoli kontrolować stan magazynu, sprzedaży. Uważam, że jest to spora zaleta, ponieważ nie tracimy cennego czasu.Kilku moich znajomych chcąc przetrwać ten trudny czas zdecydowała się właśnie na taki sklep i mówią, że nie żałują tej decyzji. Koszt jaki musieli ponieść na początku ich nie przerósł, a kolejne dni przynoszą jedynie czysty zysk. Sklep taki to doskonała alternatywa w obecnym czasie.

Działalność jaką prowadzę z mężem nie potrzebuje obecnie takiego wsparci bo poruszamy się w branży budowlanej jaka z tego co widzimy i śledzimy ją działa jak dotąd dobrze. Jednak polecamy wszystkim tym, którzy borykają się z trudnościami we własnym biznes nad rozważeniem założenia sklepu online.

pozdrawiam - Magda

12 komentarzy:

 1. Są korzyści posiadania takiego sklepu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja koleżanka zaczęła niedawno i bardzo fajnie jej się to rozwija :) To dobry pomysł na biznes w dzisiejszych czasach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam sklep internetowy, uważam że teraz dużo osób w ten sposób robi zakupy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam już o Afterweb. Sama nie planuję zakładać sklepów, ale sama teraz więcej rzeczy zamawiam przez Internet.

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam już o Afterweb. Sama nie planuję zakładać sklepów, ale sama teraz więcej rzeczy zamawiam przez Internet.

  OdpowiedzUsuń
 6. jakoś nie potrafię się przekonać, no własnego sklepu, nie mam pomysłu na produkt, ale jeśli już coś wymyślę to oddam się w ręce profesjonalistów :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Założenie sklepu internetowego zostawiam specjalistom. Dobrze wiedzieć na kim można polegać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na początku jest trochę pracy przy takim sklepie, ale z czasem szybko wdrażamy się w jego funkcjonowanie, dobry pomysł wobec tego, co obecnie dzieje się na rynku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś rozważałam założenie własnego sklepu internetowego,ale ostatecznie zrezygnowałam. Konkurencja jest ogromna,klienci męczący - to chyba nie na moje nerwy ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Teraz wiele osób decyduje się na założenie takich sklepów, ale konkurencja jest tak duża, że trudno pozyskać klienta.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z koleżanką zastanawiam się właśnie nad założeniem własnego biznesu online ;) Z pewnością Twój post będzie Nam ogromnie pomocny.
  Buziaki <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Jest wiele korzyści z posiadania takiego sklepu :)

  OdpowiedzUsuń