25 maja 2022

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI OD PARY MŁODEJ

Witam

Zrobiło się ciepło, dużymi krokami zbliża się astronomiczne lato, a z nim najgorętszy sezon wesel i ślubów. Dla każdej pary młodej jest to jeden z kilku najważniejszych dni w życiu, dlatego chcąc go idealnie zaplanować zwracają uwagę dosłownie na każdy szczegół swojej uroczystości.

W tym wyjątkowym dniu Młoda Para jest zasypywana prezentami, kwiatami i życzeniami. Są w końcu gospodarzami tego wyjątkowego dnia. Dlatego coraz więcej par chcąc w pewien sposób wyróżnić najbliższych gości jak rodziców chrzestnych, rodzeństwo, najbliższych przyjaciół, świadków odwdzięcza się podziękowaniem pod postacią drobnostki jaka będzie wspaniałą pamiątką TEGO DNIA. 

Takie wręczanie prezentów staje się ostatnio stałym punktem w takiej uroczystości. To wyrażenie tego wszystkiego co najbliżsi zrobili dla Pary Młodej by mogła stanąć na weselnym kobiercu.

Podziękowanie ślubne to sympatyczny gest jaki daje radość zarówno gospodarzom jak i gościom.

Co możemy sprezentować?

Rodzicom można podarować personalizowany album na zdjęcia na jakich z nimi widniejemy np.: z lat dzieciństwa jak i ślubu czy wesela. Dzięki temu taki album będzie dla nich specjalną pamiątką i niepowtarzalną oprawą dla wspomnień.

Lusterko kwadratowe z nadrukiem 
będzie idealne dla przyjaciółki do torebki. Za każdym razem kiedy po nie będzie sięgać to przywróci wspomnienia z przyjaźni.

Kieliszki do wina XL pozłacane mogą okazać się fantastyczną opcją podziękowania dla siostry jaka jest smakoszem czerwonego wina. Można je dodatkowo udekorować specjalną dedykacją.

Łopatka do ciasta stanie się specjalną pamiątką dla babci jaka przez wiele lat dogadzała nam pysznymi ciastami z owocami i innymi wersjami ciast. Umieszczona dodatkowo dedykacja na pewno sprawi, że babcia poczuje się wyróżniona i dowartościowana.

Podziękowań ze strony Pary Młodej jest multum. Podałam jedynie kilka i mam nadzieję, że będą one dla przyszłych par pewną inspiracją.

Oprócz tych kilku prezentów, możemy postawić również na srebrne obrazki jakie doskonale znajdą uznanie u rodziców, chrzestnych czy dziadków. Dla świadków możemy zorganizować różnego rodzaju skrzynki na alkohol czy akcesoria do otwierania butelek. Dosłownie każdy, nawet drobny gest pod postacią różnego prezentu będzie dla weselnych gości miłym akcentem na jaki warto postawić.

Dzień ślubu jest wyjątkowy, zdarza się praktycznie raz w naszym życiu. Chcąc, aby wypadł idealnie dopilnujmy, aby każda chwila, gest, czyn był przemyślany, a wszyscy zebrani na tej uroczystości na długo zapamiętali chwile jakie utkwią każdemu w pamięci.

Jak uważacie? Czy drobny upominek w ramach podziękowania dla gości to coś na co byście się zdecydowali?

pozdrawiam - Magda

13 komentarzy:

 1. U nas były probówki z herbatą ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze myślałam, że tak, że na moim wesele będą takie podarki, ale teraz nie wiem, czy nie wolałabym zainwestować np. w fotobudkę, z której jakby nie było zdjęcia będą ekstra pamiątką. Zobaczymy za kilka lat, teraz trudno powiedzieć, kiedy nie jestem w takiej sytuacji :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolałabym zdjęcie niż na przykład łopatkę do ciasta :D

   Usuń
 3. U nas były migdały w czekoladzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Za moich czasów ślubnych nie było tradycji takich podziękowań, sami od siebie wydrukowaliśmy kartoniki z ciepłymi słowami, podoba się mi ten nowy nurt. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja właśnie jestem na etapie szukania prezentów dla gości, więc mam się czym inspirować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Słodycze. Mi najbardziej się podoba taka opcja.

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki album to piękna pamiątka. Herbatka to miły upominek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z takimi upominkami się jeszcze nie spotkałam. Ciekawy pomysł. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedy ja brałam ślub, to nie było takiej mody i nic nie wręczaliśmy gościom. Później każdy dostał zdjęcia i film.

  OdpowiedzUsuń
 10. u mnie w sumie nie było czegoś takiego oprócz tradycyjnych ciast

  OdpowiedzUsuń
 11. Martyna Kwiatkowska27 maja, 2022

  Oczywiście, że bym się na coś takiego zdecydowała. To miła pamiątka dla gości.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wiem jaka jest teraz moda ani jakie są zwyczaje. Nie byłam ostatnio na weselu, a na tych co była były prezenty jedynie dla rodziców.

  OdpowiedzUsuń