15 kwietnia 2024

NIEZBĘDNY GADŻET PRZY ROBIENIU SELFIE - KIJEK ZE STATYWEM

Witam 


Posiadasz smartfona? Robisz dużo zdjęć i udzielasz się w mediach społecznościowych? Chcesz dzielić się chwilą ze swoimi czytelnikami? Rozważ wykorzystanie kijka do selfie z funkcją statywu.

Dlaczego warto jest się zaopatrzyć w taki kijek?

Na pewno ułatwia on zrobienie sobie zdjęcia typu selfie. Możemy nawet ująć swoją postać na tle większej perspektywy. Istnieje możliwość, że kijek sprawdzi się, kiedy chcemy zrobić sobie zdjęcie z góry czy od dołu. Kijek przy telefonie to nie tylko robienie zdjęć. Ułatwi on nam nakręcenie filmu nawet z kilkoma osobami.

 Przez swoją znikomą wagę i wielkość (w pozycji złożonej) kijek jest łatwy w transporcie. Wystarczy go złożyć i wrzucić do plecaka czy torebki. Jest łatwy w czyszczeniu.

Kijek otrzymujemy oryginalnie zawsze złożony. Największy laik mający kłopoty w technicznych czynnościach bezproblemowo będzie mógł go uruchomić tzn. wysunąć teleskop oraz zamontować telefon w odpowiednim miejscu. Ja po zakupie kijka na PANCERNIK wykonałam te czynności intuicyjnie bez instrukcji w bardzo krótkim czasie.

Kijek z funkcją statywu daje nam szersze możliwości w nagrywaniu lub foceniu. Rozkładane nóżki w statywie są z reguły antypoślizgowe. Niektóre kijki mają dołączane piloty jakie umożliwiają zdalne wykonywanie zdjęć za pomocą połączenia z telefonem. Tu podłączony Bluetoothon daje nam pole do popisu i możemy zrobić zdjęcie grupowe.

Kijek w ostatnich dniach był przeze mnie wielokrotnie testowany. Sprawdził się bardzo dobrze.

Nie mogę doczekać się wakacji kiedy to kijek pojedzie z nami na wakacje i w końcu do naszej domowej galerii trafi większa ilość zdjęć, gdzie będę razem z mężem na fotkach.
 

#wpis sponsorowany

pozdrawiam - Magda

6 komentarzy:

 1. Zdecydowanie jest to bardzo potrzebne do selfie i nagrywania :D

  OdpowiedzUsuń
 2. pamiętam jak kiedyś te kijki były w modzie, chyba każdy taki miał :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie tak ;) Ja selfie nie robię, więc nawet nie planowałam zakupu, ale dla fanów takich zdjęć i filmów, to na pewno obowiązkowy sprzęt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przydatne narzędzie - na pewno ułatwia robienie zdjęć i nagrywanie. Super!

  OdpowiedzUsuń
 5. A to rzeczywiście bardzo się przydaje. Do mówionego video także. Gosia B

  OdpowiedzUsuń
 6. O tak, taki kij to super opcja :)

  OdpowiedzUsuń