12 marca 2015

KRAKOWSKIE SPOTKANIE BLOGEREK 8 MARCA

Witam
W zabytkowym Krakowie w historycznej dzielnicy Kazimierz 8 marca odbyło się spotkanie blogerek. W tym dniu wszystkie kobiety powinny mieć dzień pełen przyjemności. Jednak dwie dziewczyny dzięki wielkiemu zaangażowaniu  postanowiły zorganizować ten dzień szczególnie dla nas, pozostałych ośmiu dziewczyn z blogów, które miały zaszczyt wziąć udział w spotkaniu. Podziękowania z mojej strony lecą wprost do tych dwóch Dam - Kasi i Marioli, które zaplanowały to spotkanie i nie dały nam się na nim nudzić. 
Ściślej pisząc, spotkanie odbyło się na ulicy Starowiślnej 71, gdzie mieści się Restauracja Galicja. Na początku spotkania zjadłyśmy obiad, który podawała nam bardzo sympatyczna i pełna uśmiechu Pani kelnerka. Porcje obiadowe były bardzo smaczne oraz duże.

 Grafik spotkania był napięty. Organizatorki zaprosiły w sumie pięciu przedstawicieli, którzy zaszczycili Nas swoją obecnością na spotkaniu. 
Pierwszym gościem były dwie Panie z Scandia Cosmetics - udało się mi do tej pory poznać kilka produktów tej marki i z powodzeniem się u mnie spisały, więc z wielkim zainteresowaniem słuchałam o tej marce.

Kolejno odwiedziła nasze spotkanie Pani z firmy Mokosh - dla mnie marka nowa, czytałam o niej jedynie w sieci. Miałam okazje bliżej ją poznać, powąchać kilka kosmetyków. Pani z entuzjazmem opowiadała o produktach, składach i marce. Czuję się zachęcona do poznania bliżej tak naturalnych i pachnących kosmetyków.

Pan Maciej zaś przygotował dla każdej z uczestniczek indywidualny zestaw produktów do danego rodzaju skóry. Był on przedstawicielem Nepentes, reprezentował  markę Iwostin z którą rzadziej do tej pory miałam kontakt, ale z miłą chęcią poznam wybrane dla mnie produkty.

Dotarli do nas również przedstawiciele marki Świt Pharma. Uśmiechnięci i z dobrymi humorami nie dali nam się nudzić. Kosmetyki tej marki możemy spotkać w wielu miejscach, nie są drogie, a dobre o czym świadczy staż tej firmy na polskim rynku - to już 70 lat!

Na koniec naszego spotkania chętna - Ewelina została dosłownie "zapoznana" przez Panią Monikę z  Earthnicity minerals kosmetykami mineralnymi do makijażu. Ewelinka - wyglądałaś bardzo naturalnie po wykonaniu makijażu, wyszło świetnie!


W spotkaniu wzięło udział 10 blogerek:
Kasia - luksus za grosze
Mariola - sprawdzane i polecane
Ja - Magda - MangoMania
Ewelina - w kuferku Eweliny
Blanka - mój zakupoholizm
Zosia - Sophie
Patrycja - Pata bloguje
Basia - Basia Smoter
Alicja - Kaprysek
Ania - kosmetyki Ani
Dziewczyny - czas w Waszym towarzystwie był miły i sympatyczny za co dziękuję i mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy:)

Organizatorki obdarowały nas mnóstwem prezentów od sponsorów. Dziękuję:) Po rozpakowaniu dopiero wczoraj wieczorem (brak czasu dosłownie od poniedziałku) wszystkich pakunków uznałam, że sponsorzy oraz organizatorki bardzo o Nas zadbali i obdarowali nas produktami w większości przynajmniej mi zupełnie nie znanymi. Zatem czas zacząć bliższe spotkanie z nimi, tylko od którego produktu zacząć? 


17 komentarzy:

 1. To musiało być bardzo udane spotkanie :) Dawno nie byłam w Krakowie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o proszę, a do Krakowa mam całkiem niedaleko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. widać, że spotkanie bardzo udane i owocne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Było świetnie, cieszę się, że miałyśmy okazję się spotkać i porozmawiać. Musimy to powtórzyć. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo się cieszę, że miałyśmy okazję się spotkać ;)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że spotkanie udane :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobroci co nie miara :) ależ będzie testowania !
  Widać, że spotkanie udane, miłe i smaczne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To był najlepszy dzień kobiet jaki dotąd miałam. serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. ale bym tam chciała być z Wami...:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie było się ponownie spotkać:) :* Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 11. dziękuję za komplement :) cieszę się, że byłyśmy tam obie :* ale nie pochwaliłaś się, że świętujesz podwójnie :p

  OdpowiedzUsuń
 12. Buzie uśmiechnięte więc spotkanie udane :)

  OdpowiedzUsuń